Het Team

Groepen/functie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Instroomgroep 0




1/2 A

Ineke

Ineke

Maaike

Maaike

Maaike

1/2 B

Marike 

Marike

Marike 

Marike 

Marike 

1/2 C

Sophie 

Sophie 

Ineke

Sophie 

Sophie 

1/2 D

Merel

Nanette

Nanette

Nanette

Nanette

3a

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

3b

Helga 

Helga

Helga

Marrit

Helga

4a Lieke  Lieke Karin Karin Karin

4b

Tess 

Tess

Marrit

Tess

Tess

5

Marjolein

Marjolein

Marjolein

Marjolein

Marjolein

5/6

Prudence

Prudence

Prudence

Prudence

Prudence

6 Willemijn Willemijn Lieke Willemijn Willemijn
7 Marije  Marije Marije Marije Marije

8

Manon 

Manon

Manon

Manon

Manon

Intern begeleider

 

Esther 

 

Esther

Esther 

Administratie

 

 

 

Marjan  

 

Vakleerkracht gym    Tyke Tyka Tyka  

Conciërge

 

 

Rob

 

 

Onderwijsassistent     Maaike V Maaike V Maaike V
Directie
Marije  Marije Marije Marije  

Hieronder vindt u de namen en mailadressen van het team van Villa Vrolik. 

Esther Vonk | evonk@villavrolik.nl | Intern begeleider 
Helga Egels | hegels@villavrolik.nl | Groep 3b
Ineke Lam | ilam@villavrolik.nl | Groep 1/2a en 1/2c  
Karin Bergman | kbergman@villavrolik.nl | Groep 4a
Lieke Boots | lboots@villavrolik.nl | Groep 4a en groep 6  
Maaike Wubbels | mwubbels@villavrolik.nl | Groep 1/2a   
Manon Geerlings | mgeerlings@villavrolik.nl | Groep 8 
Marike Grijpink | mgrijpink@villavrolik.nl | Groep 1/2b   
Marjan Ocon | administratie@villavrolik.nl | Administratie
Marjolein Tuinhout | mtuinhout@villavrolik.nl | Groep 5 
Marije Tazelaar | mtazelaar@villavrolik.nl | Groep 7
Marije Stam | directie@villavrolik.nl | Directie 
Mart Lucassen | mlucassen@villavrolik.nl | Groep 3a
Marrit Koopman | mkoopman@villavrolik.nl | roulerend leerkracht   
Merel Wels | mwels@villavrolik.nl | Groep 1/2d en schakels  
Nanette Heutinck | nheutinck@villavrolik.nl | Groep 1/2d
Prudence Casander | pcasander@villavrolik.nl | Groep 5/6 
Rob Blaauw | rblaauw@villavrolik.nl | Conciërge
Sophie Gieskes | sgieskes@villavrolik.nl | Groep 1/2c
Susanne Arkema | sarkema@villavrolik.nl | roulerend leerkracht
Tess de Jong | tdejong@villavrolik.nl | Groep 4b  
Tyka Uijting | tuijting@villavrolik.nl | vakleerkracht Gym en pedagogisch medewerker
Willemijn Thijssing | wthijssing@villavrolik.nl | Groep 6 

Peuterspeelzaal

De peuterspeelzaal is open van maandag t/m vrijdag, behalve op woensdag. Nathalie en Nicolette zijn de hele week gezamenlijk aanwezig en hebben, onder leiding van Eline Teterissa, de verantwoordelijkheid over de peutergroep.

BSO

De BSO is verdeeld in 5 groepen. Samen dragen zij, onder leiding van Eline Teterissa, zorg voor de voor- en naschoolse opvang. 

De Zangers: Sanne, Femke en Marijke 
De Bassisten/Gitaristen: Marjan, Anna en Corine 
De Pianisten: Aiko en Tineke  
De Violisten: Lars en Tyka 
De Drummers: Ines en Tanja  

Eline Teterissa is maandag t/m vrijdag werkzaam op het IKC, zij wordt in haar management taken ondersteund door Niels de Boer.

Samenwerkende partijen