Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Ons team

Groepen/functie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

1/2 A

Ineke Lam

Ineke Lam

Ineke Lam / Ina Swildens

Ineke Lam

Ineke Lam

1/2 B

Maaike Wubbels

Maaike Wubbels

Marike Grijpink

Marike Grijpink

Marike Grijpink

1/2 C

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

1/2 D

Merel Wels

Merel Wels

Merel Wels

Merel Wels

Merel Wels

3 A

Mart Lucassen

Mart Lucassen

Mart Lucassen

Mart Lucassen

Mart Lucassen

3 B

Helga Egels

Helga Egels

Helga Egels

Ina Swildens

Ina Swildens

4

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout / Josje Lozowski

5

Prudence Casander

Prudence Casander

Prudence Casander/ Ina Swildens

Prudence Casander

Prudence Casander

6

Manon van den Berg

Manon van den Berg

Manon van den Berg

Manon van den Berg

Manon van den Berg

7/8

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Intern begeleider

 

Esther Vonk 

 

Esther Vonk

Esther Vonk

Administratie

 

 

 

Marjan  Ocon

 

Conciërge

 

 

Rob Blaauw

 


 


Directie

Mayke Hemmelder Mayke Hemmelder    Mayke Hemmelder Mayke Hemmelder


Hieronder vindt u de namen en mailadressen van het team van Villa Vrolik.


Susanne Arkema 
| sarkema@obslorentzschool.nl | roulerend leerkracht
Manon van den Berg
| mvandenberg@obslorentzschool.nl 
| Groep 6
Rob Blaauw 
| rblaauw@obslorentzschool.nl | Concierge
Ivonne de Bondt
| idebondt@obslorentzschool.nl Groep 1/2 C (HL-Villa) 
Prudence Casander
| pcasander@obslorentzschool.nl | Groep 5
Helga Egels 
| hegels@obslorentzschool.nl | Groep 3B
Sophie Gieskes
| sgieskes@obslorentzschool.nl | Groep 1/2 C
Marike Grijpink | mgrijpink@obslorentzschool.nl | Groep 1/2 B 
Mayke Hemmelder | directie@villavrolik.nl | Directie     
Ineke Lam | ilam@obslorentzschool.nl | Groep 1/2 A 
Josje Lozowski 
| jlozowski@obslorentzschool.nl | Leesondersteuning
Mart Lucassen | mlucassen@obslorentzschool.nl | Groep 3A 
Iris Meijer | imeijer@obslorentzschool.nl Groep 1/2E (HL-Villa)
Marjan Ocon | administratie@obslorentzschool.nl | Administratie
Ingrid Straalman | istraalman@obslorentzschool.nl | Groep 7/8
Ina Swildens | iswildens@obslorentzschool.nl | Groep 3B 
Marjolein Tuinhout | mtuinhout@obslorentzschool.nl | Groep 4
Tyka Uiting | vakleerkracht en pedagogisch medewerker
Jane van der Velden
| jvandervelden@obslorentzschool.nl | Groep 1/2 D (HL-Villa) 
Esther Vonk | evonk@obslorentzschool.nl | Intern begeleider 
Carola Walta
| cwalta@obslorentzschool.nl | Schakelklas 
Merel Wels | mwels@obslorentzschool.nl | Groep 1/2 D 
Maaike Wubbels | mwubbels@obslorentzschool.nl | Groep 1/2 B 


Peuterspeelzaal
De peuterspeelzaal is open van maandag t/m vrijdag, behalve op woensdag.
Marjan en Nicolette zijn de hele week gezamenlijk aanwezig en hebben, onder leiding van Eline Teterissa, de verantwoordelijkheid over de peutergroep.

BSO
De BSO is verdeeld in 5 groepen. Samen dragen zij, onder leiding van Eline Teterissa, zorg voor de voor- en naschoolse opvang. De volgende medewerkers staan dit school op de groepen:

De Zangers (4-5 jarigen) Sanne en Bo
De Gitaristen (vanaf 5 jaar) Marjan en Aiko
De Drummers (7-8 jarigen) Ines en Marijke
De Pianisten (6-7 jarigen) Nathalie en Tyka
De Violisten (7 jarigen) Tyka

Eline Teterissa is maandag t/m vrijdag werkzaam op het IKC, zij wordt in haar management taken ondersteund door Niels de Boer 


IKC Villa Vrolik

Harry Banninkstraat 101
1223 MP Hilversum

T (035) 6426020
E info@ikcvillavrolik.nl