Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Ons team

Groepen/functie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

1/2 A

Ineke

Ineke

Ineke / Ina 

Ineke 

Ineke

1/2 B

Maaike 

Maaike 

Marike 

Marike 

Marike 

1/2 C

Sophie 

Sophie 

Sophie 

Sophie 

Sophie 

1/2 D

Merel

Merel 

Merel

Merel

Merel 

3

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

Mart 

3/4

Marjolein 

Marjolein 

Marjolein 

Marjolein 

Marjolein 

4

Helga 

Helga 

Helga

Ina 

Ina 

5

Prudence 

Prudence 

Prudence/ Ina 

Prudence 

Prudence 

6

Manon 

Manon 

Manon 

Manon 

Manon 

7 Tess   Willemijn   Willemijn  Willemijn  Willemijn 

8

Ingrid 

Ingrid 

Ingrid 

Ingrid 

Ingrid 

Intern begeleider

 

Esther 

 

Esther

Esther 

Administratie

 

 

 

Marjan  

 

Conciërge

 

 

Rob

 

 

Directie
Mayke  Mayke     Mayke  Mayke 


Hieronder vindt u de namen en mailadressen van het team van Villa Vrolik.


Carola Walta | cwalta@villavrolik.nl | Schakelklas 
Esther Vonk | evonk@villavrolik.nl | Intern begeleider 
Helga Egels | hegels@villavrolik.nl | Groep 4
Ina Swildens | iswildens@villavrolik.nl | Groep 4
Ingrid Straalman | istraalman@villavrolik.nl | Groep 8
Ineke Lam | ilam@villavrolik.nl | Groep 1/2 A 
Maaike Wubbels | mwubbels@villavrolik.nl | Groep 1/2 B 
Manon Geerlings | mgeerlings@villavrolik.nl | Groep 6
Marike Grijpink | mgrijpink@villavrolik.nl | Groep 1/2 B 
Marjan Ocon | administratie@villavrolik.nl | Administratie
Marjolein Tuinhout | mtuinhout@villavrolik.nl | Groep 3/4
Mart Lucassen | mlucassen@villavrolik.nl Groep 3 
Mayke Hemmelder | directie@villavrolik.nl | Directie     
Merel Wels | mwels@villavrolik.nl | Groep 1/2 D 
Nikky Warnaar | nwarnaar@villavrolik.nl | Onderwijsassistent / Leesondersteuning
Prudence Casander | pcasander@villavrolik.nl | Groep 5
Rob Blaauw | rblaauw@villavrolik.nl | Concierge
Sophie Gieskes | sgieskes@villavrolik.nl | Groep 1/2 C
Susanne Arkema | sarkema@villavrolik.nl | roulerend leerkracht
Tess de Jong | tdejong@villavrolik.nl | Groep 7 
Tyka Uijting tuijting@villavrolik.nl | vakleerkracht Gym en pedagogisch medewerker
Willemijn Thijssing | wthijssing@villavrolik.nl | Groep 7


Peuterspeelzaal
De peuterspeelzaal is open van maandag t/m vrijdag, behalve op woensdag.
Marjan en Nicolette zijn de hele week gezamenlijk aanwezig en hebben, onder leiding van Eline Teterissa, de verantwoordelijkheid over de peutergroep.

BSO
De BSO is verdeeld in 5 groepen. Samen dragen zij, onder leiding van Eline Teterissa, zorg voor de voor- en naschoolse opvang. De volgende medewerkers staan dit school op de groepen:

De Zangers (4-5 jarigen) Sanne en Bo
De Bassisten/Gitaristen (vanaf 5 jaar) Marjan, Nicolette en Aiko
De Pianisten (6-7 jarigen) Nathalie en Tyka
De Violisten (7 jarigen) Marijke
De Drummers (7-8 jarigen) Ines en Femke

Eline Teterissa is maandag t/m vrijdag werkzaam op het IKC, zij wordt in haar management taken ondersteund door Niels de Boer 


IKC Villa Vrolik

Harry Banninkstraat 3 
1223 MP Hilversum

T (035) 6426020
E info@ikcvillavrolik.nl