Home
Menu
Zoek
Zoeken Annuleren

Ons team

Groepen/functie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

1/2 A

Ineke Lam

Ineke Lam

Ineke Lam / Ina Swildens

Ineke Lam

Ineke Lam

1/2 B

Maaike Wubbels

Maaike Wubbels

Marike Grijpink

Marike Grijpink

Marike Grijpink

1/2 C

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

Sophie Gieskes

1/2 D

Merel Wels

Merel Wels

Merel Wels

Merel Wels

Merel Wels

3

Mart Lucassen

Mart Lucassen

Mart Lucassen

Mart Lucassen

Mart Lucassen

3/4

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

Marjolein Tuinhout

4

Helga Egels

Helga Egels

Helga Egels

Ina Swildens

Ina Swildens

5

Prudence Casander

Prudence Casander

Prudence Casander/ Ina Swildens

Prudence Casander

Prudence Casander

6

Manon Geerlings

Manon Geerlings

Manon Geerlings

Manon Geerlings

Manon Geerlings

7 Tess de Jong   Willemijn Thijssing  Willemijn Thijsing Willemijn Thijsing  Willemijn Thijssing

8

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Ingrid Straalman

Intern begeleider

 

Esther Vonk 

 

Esther Vonk

Esther Vonk

Administratie

 

 

 

Marjan  Ocon

 

Conciërge

 

 

Rob Blaauw

 


 


Directie

Mayke Hemmelder Mayke Hemmelder    Mayke Hemmelder Mayke Hemmelder


Hieronder vindt u de namen en mailadressen van het team van Villa Vrolik.


Carola Walta | cwalta@villavrolik.nl | Schakelklas 
Esther Vonk | evonk@villavrolik.nl | Intern begeleider 
Helga Egels | hegels@villavrolik.nl | Groep 4
Ina Swildens | iswildens@villavrolik.nl | Groep 4
Ingrid Straalman | istraalman@villavrolik.nl | Groep 8
Ineke Lam | ilam@villavrolik.nl | Groep 1/2 A 
Maaike Wubbels | mwubbels@villavrolik.nl | Groep 1/2 B 
Manon Geerlings | mgeerlings@villavrolik.nl | Groep 6
Marike Grijpink | mgrijpink@villavrolik.nl | Groep 1/2 B 
Marjan Ocon | administratie@obslorentzschool.nl | Administratie
Marjolein Tuinhout | mtuinhout@villavrolik.nl | Groep 3/4
Mart Lucassen | mlucassen@villavrolik.nl Groep 3 
Mayke Hemmelder | directie@villavrolik.nl | Directie     
Merel Wels | mwels@villavrolik.nl | Groep 1/2 D 
Nikky Warnaar | nwarnaar@villavrolik.nl | Onderwijsassistent / Leesondersteuning
Prudence Casander | pcasander@villavrolik.nl | Groep 5
Rob Blaauw | rblaauw@villavrolik.nl | Concierge
Sophie Gieskes | sgieskes@villavrolik.nl | Groep 1/2 C
Susanne Arkema | sarkema@villavrolik.nl | roulerend leerkracht
Tess de Jong | tdejong@villavrolik.nl | Groep 7 
Tyka Uiting | vakleerkracht en pedagogisch medewerker
Willemijn Thijssing | wthijssing@villavrolik.nl | Groep 7


Peuterspeelzaal
De peuterspeelzaal is open van maandag t/m vrijdag, behalve op woensdag.
Marjan en Nicolette zijn de hele week gezamenlijk aanwezig en hebben, onder leiding van Eline Teterissa, de verantwoordelijkheid over de peutergroep.

BSO
De BSO is verdeeld in 5 groepen. Samen dragen zij, onder leiding van Eline Teterissa, zorg voor de voor- en naschoolse opvang. De volgende medewerkers staan dit school op de groepen:

De Zangers (4-5 jarigen) Sanne en Bo
De Bassisten/Gitaristen (vanaf 5 jaar) Marjan, Nicolette en Aiko
De Pianisten (6-7 jarigen) Nathalie en Tyka
De Violisten (7 jarigen) Marijke
De Drummers (7-8 jarigen) Ines en Femke

Eline Teterissa is maandag t/m vrijdag werkzaam op het IKC, zij wordt in haar management taken ondersteund door Niels de Boer 


IKC Villa Vrolik

Harry Banninkstraat 3 
1223 MP Hilversum

T (035) 6426020
E info@ikcvillavrolik.nl